Ostatnie posty

Jeździk Pchacz 3 w 1 dla Dzieci – Bezpieczna i Realistyczna Zabawa

Zaawansowany design 3 w 1 – Ten premium jeździk Mercedes G-CLASS oferuje wszechstronną kombinację wózka, jeździka i samochodu do nauki chodzenia, który będzie towarzyszyć Twojemu dziecku podczas różnych etapów jego rozwoju. Dzieci mogą samodzielnie prowadzić samochód, a rodzice mogą także pchać go jak wózek.

Zwiększone zapewnienie bezpieczeństwa – Wyposażony w zdejmowane barierki bezpieczeństwa, stabilne oparcie i podnóżek, G-Wagon 3 w 1 zapewnia bezpieczeństwo dziecka podczas jazdy. Ponadto solidne gumowe koła samochodu zapewniają jego ogólną stabilność i chronią dziecko przed upadkiem.

Realistyczne wrażenia z jazdy – Z prawdziwie wyglądającym kierownicą, wbudowanym klaksonem i dźwiękami muzycznymi oraz wygodnym siedzeniem, Twoje dziecko może cieszyć się realistycznym doświadczeniem z jazdy tym 3-w-1 Mercedes Push Car.

Wbudowany schowek na przechowywanie – Ukryta przestrzeń na przechowywanie pod siedziskiem wykonanym z eko-skóry pozwala Twojemu maluchowi zabierać przekąski, zabawki, książki i inne drobiazgi podczas przejażdżek po okolicy.

Idealny prezent dla Twojego dziecka – Wyjątkowy wygląd, realistyczne cechy samochodu i bezpieczna dynamika siedzenia czynią ten samochód doskonałym prezentem dla Twojego 1-3-letniego dziecka. Twoje dzieci mogą cieszyć się pełną zabawy i bezpieczną jazdą w tym luksusowym jeździku pchaczu.

Zamieszczono w: Jeździk pchacz

Zostaw komentarz