Ostatnie posty

✨ Wygodne i praktyczne: Najpopularniejsze łóżeczka turystyczne dla niemowląt i dzieci ✨

Łóżeczka Turystyczne Dostawne z Opuszczanym Bokiem

Łóżeczka dostawne z opuszczanym bokiem są doskonałym rozwiązaniem dla rodziców niemowląt i starszych dzieci. Ich największym atutem jest składany bok, który ułatwia dostęp do dziecka, zwłaszcza w nocy podczas karmienia. Dzięki możliwości regulacji dwóch poziomów oraz podwieszanej podłodze, rodzic może dostosować łóżeczko do potrzeb rosnącego dziecka. Dla niemowląt do wagi 9 kg używamy tzw. podwieszanej podłogi. Rodzic ma wówczas łatwy dostęp do maluszka bez nadmiernego obciążania kręgosłupa. Gdy dziecko podrośnie, opinamy podłogę i mamy łóżeczko dla starszego dziecka. Stabilne nóżki oraz kółka ułatwiają przemieszczanie się łóżeczka, a dołączony składany materacyk zapewnia wygodę snu. Dodatkowo, drzwiczki zamykane na suwak umożliwiają dziecku samodzielne wejście, wspierając jego rozwój i poczucie niezależności.

Do łóżeczka dołączona jest również praktyczna torba transportowa. Łóżeczko składa się szybko i wygodnie. Niewielkie rozmiary po złożeniu i nieduża waga sprawiają, że łóżeczko sprawdzi się w każdej podróży.

Warto również zwrócić uwagę, że łóżeczko to wyróżnia się materiałami, z których zostało wykonane. Są one wysokiej jakości, eleganckie, łatwe w czyszczeniu i konserwacji.

lozeczko-turystyczne-dostawne-z-opuszczanym-bokiem

 

Łóżeczka Turystyczne Dwupoziomowe

Jeśli nie zależy nam na opuszanym boku, ale również potrzebujemy łóżeczka turystycznego dla niemowlaka warto wybrać model Łóżeczko Turystyczne Dwupoziomowe. Łóżeczko to również posiada podwieszaną podłogę, którą można w dowolnym momencie odpiąć. Starsze dzieci mogą korzystać z bocznych drzwiczek ćwicząc samodzielność. W zestawie również dołączony jest materacyk i torba transportowa, a łóżeczko składa się łatwo i intuicyjnie. Zastosowane materiały są wysokiej jakości. Łóżeczko dostępne jest w bogatej kolorystyce od eleganckich, stonowanych odcieni szarości, grafitu, beżu, po radosne ale i stylowe kolory różu i mięty.

Łóżeczko posiada nóżki oraz kółka.

lozeczko-turystyczne-dwupoziomowe

 

Łóżeczka Turystyczne Składane Basic

Kolejna propozycja to Łóżeczko Turystyczne Składane Basic, które wyróżnia się prostą, solidną konstrukcją oraz łatwością użytkowania. To praktyczne łóżeczko turystyczne jest odpowiednie dla dzieci ważących do 15 kg. Posiada tylko jeden poziom. Łóżko wyposażone jest w stabilne nóżki, drzwiczki otwierane na zamek, a do kompletu dołączony jest składany materacyk typu turystycznego oraz torba. Szybko i łatwo się składa i rozkłada. Idealnie sprawdzi się w czasie podróży. Zastosowane tkaniny są trwałe i łatwe do utrzymania w czystości.

lozeczko-skladane-basic

 

Łóżeczka Proste Rozwiązanie

Łóżeczko Proste Rozwiązanie to wersja ekonomiczna łóżeczka turystycznego. Solidna konstrukcja i niewielka waga, to połączenie sprawdzi się w każdej sytuacji. Łóżeczko wyposażone jest w materacyk o wymiarach 120x60cm oraz torbę transportową. Łóżko nie posiada otwieranych drzwiczek, dlatego będzie idealne również w roli kojca.

lozeczko-turystyczne-proste-rozwiazanie

 

Podsumowując, szukając odpowiedniego dla nas łóżeczka turystycznego trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie, dla kogo docelowo jest dedykowane, czy dla niemowlęcia i ma ono nam posłużyć do osiągnięcia przez dziecko wieku 3-4 lat. Jeśli tak warto rozważyć zakup łóżeczka dostawnego z opuszczanym bokiem bądź po prostu łóżeczka dwupoziomowego. Z kolei jeśli mamy już nieco starsze dziecko, bądź nie zależy nam na podwieszanej podłodze wtedy warto zwróć uwagę na dodatkowe opcje jak kółka czy otwierana drzwiczki dla dziecka. Wybór jest szeroki na pewno każdy z Rodziców znajdzie w Neliku coś odpowiedniego dla swojej Pociechy.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem, aby doradzić w wyborze najlepszego łóżeczka turystycznego dla Twojego malucha. Jesteśmy tu, aby odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania i zapewnić kompleksową pomoc.

Zostaw komentarz