Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Więcej przeczytasz w: Polityka prywatności i cookies

zamknij

Ostatnie posty

Mercedes Benz AMG GTR S Ride on Car dla Dzieci

Najtańszy samochód elektryczny Mercedes Benz AMG GTR S dla dzieci dostępny w sprzedaży tutaj, w sklepie Nelik, można znaleźć na naszej stronie. Cena obejmuje podatek VAT i gwarantuje darmową dostawę jeśli mieszkasz na terenie Polski.

Wielu naszych klientów decyduje się na zakup tych samochodów tuż przed urodzinami dziecka. Z tego względu polecamy zakup przynajmniej 2-3 tygodnie wcześniej, aby mieć czas na sprawdzenie samochodu i upewnienie się, że wszystko jest kompletnie. Jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy, będziesz miał czas, aby się z nami skontaktować w celu wymiany lub naprawy.

Uwaga: Problemy nie występują często, ponieważ sprzedajemy dosłownie setki takich samochodów każdego miesiąca, ale dla pewności zalecamy zakup z wyprzedzeniem. Nawet jeśli nie kupisz autka na akumulator u nas!

Dla kogo ten samochód nie jest przeznaczony!

Ten samochód został zaprojektowany dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat. Jeśli to dotyczy twojego dziecka, mamy samochody dla starszych dzieci tutaj.

Jeśli twoje dziecko łatwo się nudzi, odradzamy zakup. Dla wielu naszych klientów to inwestycja wymagająca oszczędności przez dłuższy czas. Jeśli dziecko szybko się znudzi, to nie będzie idealnym prezentem. Ale jeśli nie, będzie się cieszyć latami, jak można zobaczyć poniżej: Dlaczego są doskonałym prezentem?

auto na akumulator

To są doskonałe prezenty dla dzieci. Większość z nich ma dziesiątki gier planszowych i wiele małych zabawek. Jednak bardzo niewielu dzieci ma samochód lub motor elektryczny.

Przypuszczamy, że to widok małych twarzy pełnych radości podczas rozpakowywania tych wspaniałych pojazdów. W zależności od wieku dziecka, mogą one rosnąć z tymi zabawkami. Nie trzeba nimi grać codziennie. Najlepiej jest wyjmować je od czasu do czasu.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy rodzicami z dużym doświadczeniem w branży, którzy starają się dostarczyć dzieciom produkty, które odbiegają od normy.  Każda minuta spędzona na zewnątrz, odkrywając świat, to minuta odmiennej rozrywki.

Chociaż rozpoczęliśmy jako rodzinną firmę, dziś staliśmy się jednym z najlepszych źródeł informacji dla rodziców, nie tylko dostarczając elektrycznych samochodzików, ale także narzędzia i treści, które pomogą utrzymać dzieci w ruchu.

Zamieszczono w: Pojazdy na akumulator

Zostaw komentarz