Ostatnie posty

Mercedes Benz AMG GTR S Ride on Car dla Dzieci

Najtańszy samochód elektryczny Mercedes Benz AMG GTR S dla dzieci dostępny w sprzedaży tutaj, w sklepie Nelik, można znaleźć na naszej stronie. Cena obejmuje podatek VAT. Gwarantujemy darmową dostawę (na terenie Polski).

Wielu naszych klientów decyduje się na zakup samochodu na akumulator jako prezent urodzinowy dla swojego dziecka. Nierzadko jest to zakup na ostatnią chwilę. Gwarantujemy szybkie dostawy, jednak w tym przypadku polecamy zamówienia autka z około 2-3 tygodniowym wyprzedzeniem, aby mieć czas na sprawdzenie samochodu, ewentualne naładowanie akumulatora.

Mercedes Benz AMG GTR S został zaprojektowany z myślą o dzieciach w wieku od 2 do 5 lat. Jeśli interesują cię samochody na akumulator dla starszych dzieci, znajdziesz je tutaj.

auto na akumulator

Auta na akumulator to doskonałe prezenty dla dzieci. Większość z naszych pociech ma  dziesiątki gier planszowych, klocków, lalek i wiele innych mniejszych zabawek. Jednak bardzo niewiele dzieci ma samochód lub motor elektryczny. Z tego powodu jest to oryginalny prezent, który rozpromieni uśmiechem twarze nie tylko dzieciaków, ale również i ich rodziców. Niektóre z samochodów mogą udźwignąć ciężar do 100 kg! 

Kim jesteśmy?

Jesteśmy rodzicami z dużym doświadczeniem w branży, którzy starają się dostarczyć dzieciom produkty, które są oryginalne i zapewnią wiele godzin wspaniałej zabawy i rozrywki.

Zamieszczono w: Pojazdy na akumulator

Zostaw komentarz