Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Więcej przeczytasz w: Polityka prywatności i cookies

zamknij

Ostatnie posty

Auta na akumulator

Auta na akumulator

Auta na akumulator dla dzieci to różne typy samochodów obejmują zarówno jednomiejscowe autka, jak i duże dwumiejscowe, licencjonowane samochody a nawet znajdą się takie gdzie będzie miejsce dla rodzica. Wiek, potrzebne umiejętności, bezpieczeństwo, moc i wiele innych czynników mają znaczenie przy wyborze odpowiedniego samochodu dla Twojego dziecka.

Wiemy, że rodzice zawsze mają pytania dotyczące funkcjonalności i bezpieczeństwa samochodów elektrycznych przed zakupem. I zawsze zapewniamy rodziców, że są całkowicie bezpieczne, o ile wybiorą odpowiedni typ samochodu elektrycznego dostosowany do wieku i możliwości dziecka.

[Pokaż więcej]1. Funkcje bezpieczeństwa

Wszystkie jeżdżące samochody stwarzają pewne ryzyko kolizji z przeszkodami, ale możesz je zmniejszyć, sprawdzając podstawowe funkcje bezpieczeństwa przed zakupem. Proste zabawki do jeżdżenia często nie mają hamulców, ale poruszaj się na tyle wolno, aby dzieci mogły same się zatrzymać, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy. Większość samochodów wysokiej jakości, takich jak te dostarczane przez firmę NELIK ma opcję zdalnego sterowania. Dzięki tej funkcji bezpieczeństwa rodzic lub dorosły może kontrolować jazdę samochodem na odległość. W samochodach dla dzieci akumulator powinien być umieszczony w taki sposób, aby dzieci nie miały do ​​niego dostępu, nawet jeśli spróbują. Pasy bezpieczeństwa są również zalecaną funkcją bezpieczeństwa we wszystkich lepszych samochodach. Uwaga: bez względu na to, jakie zabezpieczenia ma samochód, dzieci powinny zawsze nosić odzież ochronną, szczególnie podczas jazdy samochodem na zewnątrz.

2. Samochody zalecane dla młodszych dzieci

Zabawki do jeżdżenia mogą być napędzane stopami dziecka, pchaniem lub silnikiem zasilanym bateryjnie. Zabawki samojezdne powinny być stabilne, szczególnie dla małych dzieci. Wyścigówki dla dzieci to samochody typu pchacz dla dzieci w wieku od jednego do dwóch lat. Te wyścigówki są stabilne i nie przechylają się ani nie chyboczą.

3. Najlepsze napięcie w samochodach zasilanych na akumulator

Moc jest kluczową cechą, którą należy ustalić przed zainwestowaniem w jazdę samochodem dla dzieci. Większość tanich samochodów zasilanych bateryjnie jest zasilanych tylko jednym silnikiem o napięciu 6 voltów i należy ich unikać. Te samochody mają ograniczoną moc i słabą przyczepność. Dwusilnikowy system zasilania 12 V to najlepsza opcja, gdy wybierasz samochód dla dzieci. Nelik oferuje wszystkie auta w wersji 12-voltowej, dwusilnikowej lub czterosilnikowej, co pozwala na prowadzenie auta na oba tylne koła lub 4x4. Opcjonalnie dostępna jest zdalne sterowanie dzięki czemu Mama i Tata mogą sterować autem dla najmłodszych, którzy jeszcze nie potrafią samodzielnie nim sterować.

4. Wybierz zabawki odpowiednie do wieku

Różne rodzaje jeździków są przeznaczone dla różnych grup wiekowych. Wybór odpowiedniego samochodu zależy nie tylko od wieku dziecka, ale także od jego umiejętności w zakresie równowagi i koordynacji. Najlepszy jeździk dla dzieci w wieku 1-2 lat to napędzane stopami zabawki z kierownicami są idealne dla dzieci do poruszania się bez pomocy rodziców.

 Wyścigówki dla dzieci pozwalają dziecku wsiąść okrakiem do samochodu i kierować się tam, gdzie chcą jechać.

Najlepsze samochody do jazdy dla dzieci w wieku 2-3 lat

Pojazdy na baterie, takie jak miniaturowe samochody, ciężarówki, samoloty i inne, mogą być prowadzone i kierowane przez małe dzieci. Małe dzieci, które potrafią sterować, nadal będą musiały być nadzorowane, aby uniknąć kolizji. Zdalne sterowanie jest idealnym bezpiecznym środkiem do przejęcia kontroli przez rodziców.

Najlepsze samochody do jeżdżenia dla dzieci w wieku powyżej 5 lat

Większy dwumiejscowy samochód zapewnia fantastyczną zabawę dla dzieci w wieku od 5 do 6 lat, ale upewnij się, że kupiłeś 12-voltowe podwójne lub poczwórne silniki . Wybierz duże samochody na kołach, jeśli Twoje dziecko musi jeździć po trawiastym terenie, ale pamiętaj, że takie tereny zabierają trochę czasu z baterii.

Upewnij się, że części zamienne są dostępne, że twój dostawca przechowuje części zamienne, gdzie będziesz mógł kupić wszystkie potrzebne części zamienne.

Niezależnie od tego, czy są zmotoryzowane i zasilane bateryjnie, czy manualnie, jeździki są świetną zabawą dla dzieci. Każde dziecko może zacząć bawić się jeżdżącymi zabawkami w młodym wieku i przejść do większych, bardziej złożonych zabawek, gdy dorośnie. Przeglądaj lub wybieraj elektryczne samochody do jeżdżenia i znajdź idealne dopasowanie dla swojego malucha.

Jest 5 produktów.

Aktywne filtry